"Вийдіть геть!": справа мосту у Дніпрі знову у центрі скандалу

"Вийдіть геть!": справа мосту у Дніпрі знову у центрі скандалу

Міст у Дніпрі знову в епіцентрі скандалу. Споруду ремонтували понад два роки, кошторис на роботи щоразу зростав. Ішлося про розкрадання під час проведення робіт з боку фірм родини Мішалова. Тепер під час суду у цій справі головуюча суддя грубо намагалась вигнати з зали громадських активістів.

«В Індустріальному районному суді м. Дніпропетровська відбулось судове засідання по справі 202/2203/18 по розгляду обвинувального актів по кримінальному провадженню 420170400000000078 від 26.01.2017 року відносно Точицький Артем Анатолійович (директор ТОВ «Завод Майстер-Профі») та Світлинець Михайло Іванович (директор ТОВ «Завод ЗБК», обвинувачених у вчиненні кримінальних правопорушеннях (злочинів), передбачених ч.5 ст.191, ч.1 ст. 366 КК України. Ідеться про підробку проектно-технічної документації по «Капітальному ремонту автодорожньому мосту №2 через р. Дніпро в м. Дніпропетровськ» та привласнення грошей. Своїми діями фірми-будівельники завдали матеральтних збитків на понад 10 млн. грн., потерпілий – Дніпровська міська рада.

Перед судом суддя заборонила фото-відео знімання, попри подане у законний спосіб повідомлення про відеофіксацію. Також суддя грубо та зневажливо проводилась із правозахисною групою. Зокрема, кричала "Вийдіть геть! Надягли тут футболки!" -передать з Дніпра громадські активісти.

Ідеться про одну зі справ про імовірне розкрадання коштів під час ремонту мосту. Роботи затягнулись на два роки, одним із підрядників виступала фірма родини екс секретаря міськради Дніпра Мішалова.

Це вже не перший будівельний скандал, де фігурує прізвище Мішалова. Одна із останніх історій із котельнями-привидами. Компанії афільовані із Мішаловим нібито встановили опалювальне обладнання у школах Дніпра. Та по факту устаткування - немає.

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook