На свята дніпрян охоронятимуть 3 тисячі поліцейських та близько 300 військовослужбовців нацгвардії

На свята дніпрян охоронятимуть 3 тисячі поліцейських та близько 300 військовослужбовців нацгвардії

Правоохоронці Дніпропетровщини готові забезпечити публічний порядок та безпеку під час Новорічних і Різдвяних свят

Про це повідомляє прес-служба поліції Дніпропетровської області

Поліція звертається до мешканців регіону з проханням дотримуватися особистої безпеки та бажає приємних свят.

"На період свят правоохоронці працюють в посиленому режимі несення служби. З урахуванням всіх масових заходів в період з кінця грудня до середини січня для забезпечення охорони публічного порядку в області буде залучено понад3тисячі поліцейських та близько 300 військовослужбовців Національної гвардії України», - повідомив інспектор відділу масових та охоронних заходів УПД ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Козуб.

На території області планується проведення 1024 масових заходів з нагоди святкування Нового Року та Різдва Христового. Очікується, що у цих заходах візьмуть участь півтора мільйона людей.

До місць проведення святкових заходів з великою кількістю учасників будуть наближені додаткові наряди правоохоронців. Зокрема, біля культових споруд, де проходитимуть святкові служби з нагоди Різдва Христового. На Дніпропетровщині такі служби відбудуться у 883 храмах.

«В разі виявлення невідомих предметів без нагляду, відразу зверніться до представників поліції, які будуть забезпечувати охорону громадського порядку чи телефоном на лінію «102». За необхідності на місце відразу прибудуть спеціалісти-вибухотехніки та кінологи», - додав поліцейський.

Напередодні свят працівники державної служби з надзвичайних ситуацій області проводять перевірки об’єктів, де планується проведення масових заходів на предмет забезпечення пожежної безпеки.

«До цілодобового чергування залучено 470 чоловік особового складу та понад 120 одиниць спецтехніки. За необхідності передбачено резерв особового складу та техніки. Звертаємося до всіх жителів дотримуватися правил пожежної безпеки під час святкування та відпочинку. Не залишати без нагляду ввімкненими електроприлади та не використовувати піротехнічні засоби», - наголосив провідний інспектор відділу нормативно-технічної роботи та контролю за системою протипожежного захисту та ліцензування ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Сергій Качан.