72 бригада Чорних Запорожців втратила одного з кращих: у бою загинув Юрій Таран

ре

Трагічна звістка надійшла з передової. Про це повідомили на ФБ сторінці 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців, повідомляє Gorsovet.

«Життя як п'єса в театрі: важливо не те, скільки вона триває, а наскільки добре зібрана». Це була одна з останніх публікацій Юрія у Фейсбук. І ти, брате, свою п‘єсу зіграв якнайкраще, - написали у повідомленні в фб побратими Юрія.

72 бригада Чорних Запорожців втратила одного з кращих.

Юрій Таран, молодий офіцер, командир, Герой та вмотивований боєць нашого війська, віддав своє життя за нашу спільну Перемогу.

Шлях до Українського війська торував через вступ у Тульчинський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. Продовжив навчання у Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на факультеті бойового застосування військ та закінчив навчання з відзнакою у 2018 році.

Молодого офіцера-піхотинця призначили командиром механізованого взводу у 72-гу окрему механізовану Білоцерківську бригаду імені Чорних Запорожців. Та відразу після закінчення навчання, у складі підрозділу був скерований на виконання завдання у Луганську область, де у лютому 2019 року у 22-річному віці очолив роту.

Юрій Таран боронив державну цілісність на Світлодарській дузі, під Попасною, у Золотому, Верхньоторецькому.
А після масштабного вторгнення захищав Київщину. Бійці його підрозділу зупинили прорив противника на Броварському напрямку, знищили при цьому три танки та пятнадцять одиниць бойових машин піхоти, затрофеіли три БМП. Його підрозділ на чолі із Юрієм гнав ворога до кордону і на Харківщині, звільнивши низку населених пунктів.

Відновивши сили та ще з більшим бажання відновити теріторіальну цілісність своєї держави підрозділ Юрія продовжив виконанувати завдання на Донецькому та Луганському напрямках.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служінням Українському народу Указом Президента України № 472/2022 від 6 липня 2022 року капітана Тарана Юрія Олександровича нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Нагадаємо, раніше ми писали 

Устигніть зробити запаси: у Дніпрі 25 та 26 липня відключать воду (Адреси). 

Дніпрянам розповіли, чи оплачуються лікарняні під час простою