Міський бюджет Дніпра додатково поповнився на 131 мільйон гривень

Міський бюджет Дніпра додатково поповнився на 131 мільйон гривень

У 2019 році міський бюджет Дніпра додатково поповнився на 131 мільйон гривень. Це стало можливим завдяки співпраці управління доходів департаменту економіки, фінансів і міського бюджету та інших підрозділів Дніпровської міської ради з органами Державної податкової служби.

Про це повідомив начальник управління доходів департаменту економіки, фінансів та міського бюджету ДМР Олександр Козік 11 лютого під час засідання робочої групи з питань збільшення надходжень до бюджету міста.

На ньому учасники підбили підсумки 2019-го року. Так, завдяки організації роботи із залучення до оподаткування місцевими податками фізичних та юридичних осіб, до бюджету міста додатково надійшло 86,6 млн грн, з них 73,1 млн грн плати за землю та 13,5 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Значну увагу на засіданні було приділено взаємодії управління доходів з органами податкової служби щодо погашення боргів. За результатом проведеної торік роботи лише по бюджетоутворювальних підприємствах і фізичних особах із значним розміром заборгованості до скарбниці міста додатково надійшло 40,6 мільйонів гривень.

Завдяки ініційованому міським управлінням моніторингу дотримання юридичними особами вимог Бюджетного кодексу України щодо сплати податку на доходи фізичних осіб за місцем фактичного розташування філій у Дніпрі, до кошторису міста у 2019 році додатково надійшло 3,9 млн грн.

На засіданні робочої групи узгодили покроковий порядок взаємодії управління доходів з органами ДПС щодо подальшого відпрацювання переліків юридичних осіб, які за наявності у Дніпрі чинних структурних підрозділів не сплачують ПДФО до муніципального бюджету.

Загалом з початку створення управління доходів і затвердження складу робочої групи (з 2017 року) до бюджету Дніпра додатково надійшло 305,3 млн грн. Це допомогло своєчасно профінансувати нагальні соціальні програми.