Борис Філатов: місто виділяє 12,5 млн грн на автономізацію шкіл Дніпра
![Борис Філатов: місто виділяє 12,5 млн грн на автономізацію шкіл Дніпра](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2020/02/19/1601063939-4hjct/conversions/yhff2yxy7q9pn63z-amp.jpg)
Автономізація шкіл передбачає передання коштів безпосередньо навчальним закладам, педагогічним колективам і батьківським радам на придбання різного матеріально-технічного устаткування.
Мер Дніпра Борис Філатов наголосив, що попередньо він мав низку зустрічей з великою кількістю вчителів, батьків, директорів шкіл. Питання автономізації також тривалий час обговорювалося серед професійної та батьківської спільнот.
«Завдання два. Перше: позбавити чиновників гуманітарного департаменту можливості купувати що завгодно. Друге: люди самі повинні визначати, що вони хочуть. Їм не треба спускати це у централізованому порядку», – сказав мер під час брифінгу за підсумками сесії міськради 19 лютого.