Мер Дніпра обговорив із Послом Чеської Республіки в Україні перспективи двосторонньої економічної співпраці

Мер Дніпра обговорив із Послом Чеської Республіки в Україні перспективи двосторонньої економічної співпраці

28 лютого міський голова Дніпра Борис Філатов провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою. Сторони обговорили проведення у березні спільного підприємницького форуму та перспективи економічної співпраці.

Говорячи про майбутню підприємницьку конференцію, Борис Філатов наголосив: місто зацікавлене у цій події та готове всебічно сприяти її проведенню.

«Ми відправимо від себе велику представницьку делегацію. Адже місто – це велика корпорація. Ми зацікавлені в різних формах співробітництва, зокрема й фінансових. Ми можемо обговорювати з чеськими колегами різні форми фінансування», – зазначив Борис Філатов.Очільник міста також згадав свій торішній візит до Чехії, в рамках якого проходили перемовини з керівництвом міжнародного конгломерату «Škoda Transportation». Раніше ця компанія відкрила своє перше українське представництво саме у Дніпрі.

«Чесько-дніпропетровський підприємницький форум» відбудеться 10 березня. До роботи майданчика з обміну досвідом та ідеями приєднається також віце-прем’єр-міністр, міністр промисловості та торгівлі Чехії, голова Міжурядової комісії пан Карел Гавлічеко. Нині відомо про участь у форумі близько тридцяти підприємців – представників великих компаній, банків і чеських державних страхових компаній.

Зі свого боку Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула подякував Дніпру за інтерес до розвитку співпраці.

«Регіон є для нас дуже важливим. Динаміка розвитку міста дозволяє впливати на розвиток і сусідніх областей. Тож ми хочемо приділяти цьому більше уваги», – сказав Радек Матула.

Пан посол також повідомив про намір створити дві нові регіональні робочі групи – із Закарпаттям і Дніпропетровською областю та містом Дніпром. За його словами, це сприятиме бізнесовій взаємодії у галузі освіти.