Святкове привітання від мера: 8 березня на вулицях Дніпра жінкам дарували квіти

Святкове привітання від мера: 8 березня на вулицях Дніпра жінкам дарували квіти

У Дніпрі з нагоди 8 Березня жінкам на вулицях дарували квіти. Акцію започаткували позаторік з ініціативи міського голови Бориса Філатова. Намети з квітами та листівками встановили у різних районах. Загалом для дніпрянок підготували 8 тис. букетів тюльпанів.

«Гарна традиція скалалася у місті – 8 березня вітати жінок просто на вулицях. Ми даруємо їм гарні букети від мера, а вони нам – чарівні посмішки. Вітаючи дівчат, жінок, бажаємо їм розквітати, як квітка навесні, і залишатися завжди усміхненими!», – розповів один із координаторів акції Данило Кутаєв.Дніпрянка Людмила Глібова гуляла у сквері Героїв, коли їй подарували квіти:

«Дуже добре, що наших жінок вітають так уже не перший рік. Особливо приємно, коли не очікуєш цього. Чемні хлопці подарували гарні тюльпани. Це прекрасно. А загалом багато гарних справ від нашого мера, зокрема і Університет третього віку, табір «Гордість Дніпра», які я залюбки відвідую».

Христина Литвиненко цього святкового дня теж гуляла зі своєю родиною у сквері:

«У захваті від такого милого сюрпризу. Щиро вдячна за весняне привітання. Квіти чудові».

На одній із локацій біля намету вишукувалась черга. Усі жінки, хто отримав квіткові привітання від мера, переконані: такий сюрприз безсумнівно ще більше підіймає настрій весняного, святкового, сонячного дня.

«Подарували гарні квіти – тепло на душі та серці стало. Така увага – доречна і приємна», – каже Любов Сезьоміна.

А от пані Людмилу квіткове привітання розчулило до сліз.

«Це щирість, турбота – словом, приємно отримати квіти від міського голови, а ще й вітальну листівку з теплими словами цього дня, просто гуляючи вулицею», - зазначила жінка.