Міський голова Дніпра Борис Філатов зробив відверте звернення до мешканців у зв’язку із ситуацією довкола коронавірусу (ВІДЕО)
![Міський голова Дніпра Борис Філатов зробив відверте звернення до мешканців у зв’язку із ситуацією довкола коронавірусу (ВІДЕО)](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2020/03/13/1601063563-adigv/conversions/xlzwf3iz6q4dqkvh-amp.jpg)
Міський голова Борис Філатов зробив відверте звернення до мешканців Дніпра у зв’язку із ситуацією довкола коронавірусу.
Нагадаємо, що з 12 березня до 3 квітня заборонили відвідувати навчальні заклади. Відмінили усі масові заходи, в яких запланована участь 200 та більше людей. Все – аби не допустити розповсюдження коронавірусу. Такі обмеження область запровадила післяоголошення Кабміном загальнонаціонального карантину.
Зокрема, у своєму відеозверненні міський голова закликав дніпрян поставитися до необхідних карантинним заходам і надзвичайних заходів з розумінням.Борис Філатов підкреслив, що кожен з нас несе відповідальність за здоров'я своїх близьких і життя оточуючих.