«Здоров’я людей — найцінніший пріоритет»: Борис Філатов звернувся до підприємців Дніпра

«Здоров’я людей — найцінніший пріоритет»: Борис Філатов звернувся до підприємців Дніпра

Завтра, 17 березня, об 11:00, міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розгляне рішення про закриття у Дніпрі всіх громадських закладів. Йдеться не лише про кінотеатри і театри, а й кафе, ресторани — загалом усе, що передбачає масові скупчення людей.

«Будь ласка, поставтеся до ситуації з розумінням. Здоров’я та безпека людей — найцінніший пріоритет», — зазначив Борис Філатов у дописі наофіційній сторінці у facebook.

Відомо, що поза закриттям на карантин залишатимуться лише супермаркети, аптеки й АЗС.

Як відомо, через ситуацію з коронавірусом мерія Дніпра також оголосила, що переходить на дистанційний режим. Співробітники міськради та комунальних підприємств у робочий час відповідатимуть на телефонні дзвінки, а також на листи та запити – онлайн.

Письмові звернення громадяни зможуть залишати у спеціальній скриньці, котру розташують на центральному вході муніципалітету (просп. Дмитра Яворницького, 75).

Решту документообігу опрацьовуватимуть через електронну пошту, інтернет-платформи тощо. Водночас працюватимуть телефони єдиної гарячої лінії для звернень громадян: ‪(056) 732 12 12‬, ‪(095) 732 12‬ 12,‪(096) 732 12 12‬, ‪(073) 732 12 12‬.