8 Березня у Дніпрі всім жінкам дарували квіти (ФОТО)

IMG_1253

У Дніпрі з нагоди 8 Березня жінкам на вулицях дарували квіти.

Про це повідомляє "Горсовет".

Святкову акцію з ініціативи міського голови Бориса Філатова проводять вже четвертий рік поспіль. Намети з квітами і листівками встановили у різних районах. Загалом для дніпрянок підготували 8 тисяч букетів тюльпанів.

IMG_1125

За словами одного із координаторів акції Ярослава Загоруйка, вітати жінок 8 Березня просто на вулиці, коли вони цього не очікують – вже гарна традиція для Дніпра:

Даруємо їм яскраві квіткові букети від мера з вітальними листівками і бажаємо кожній гарного настрою, посмішок, любові, тепла, щоб весна була в їхній душі завжди».

Студентки-подружки Олена і Єлизавета зустрілися на ж/м Покровський, щоб привітати зі святом весни одна одну і прогулятися, коли їм подарували квіти:

Така приємна несподіванка, коли просто на вулиці, зовсім не очікуючи, підійшли хлопці, вручили букет тюльпанів від мера. Це так мило і щиро», - сказали в один голос дівчата.

Пенсіонерка Людмила Аксьонова цього святкового дня теж гуляла зі своєю знайомою на ж/м Покровський:

«Вийшли з приятелькою цього сонячного святкового ранку пройтися, подихати свіжим повітрям і просто у захваті від такої несподіванки. Звісно, приємно, коли тебе привітали вживу, вручили букет весняний від мера. Така увага - безцінна. Дякуємо за привітання. Квіти обожнюю, і ці тюльпани просто чудові».

Іще одна локація - просп. О. Поля (сквер Героїв Небесної Сотні).

IMG_1253

Мешкаємо тут поруч. Вийшла з донькою у сквер погуляти і до нас підійшли ошатно вдягнені хлопці, подарували гарні букети тюльпанів від міського голови, всього гарного побажали. Така увага від мера нашого цінується. Звісно, такі сюрпризи приємні. Одразу посмішки і гарний настрій з’являються», - підкреслила дніпрянка Наталія.

IMG_1537

Мешканки міста, подруги Раїса Дондік та Фаїна Віногородська розчулені квітковим привітанням:

Так радісно і тепло на душі стало, коли чемні хлопці підійшли до нас, вручили букети квітів від Бориса Філатова, нашого найкращого мера, привітали зі святом. Для усіх жінок це приємно, а для нашого покоління така увага ще більш доречна. Що сказати, у місті багато гарного і доброго організовується і проводиться. Ми залюбки неодноразово відпочивали у таборі «Золотий вік». Мер наш молодець, що проводить багато корисних заходів»,- наголосили жінки.

IMG_1409 
 
 

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook