У Дніпрі скоротився час очікування спецтранспорту у години пік

У Дніпрі скоротився час очікування спецтранспорту у години пік

У Дніпрі продовжують удосконалювати роботу громадського спеціального транспорту, користуватися яким з 26 березня дозволено лише працівникам критичної інфраструктури. Постійно моніториться пасажиропотік як на автобусних маршрутах, так і на електротранспортних. На деяких з них переглянули кількість рухомого складу.

За словами директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігоря Маковцева, нині на кінцевих і проміжних транспортних зупинках зменшився час очікування рухомого складу у години пік, тобто вранці та ввечері.

«Так, у деяких випадках у перші дні роботи спеціальних маршрутів час очікування пасажиром транспорту на зупинці у черзі становив 30-40 хвилин, то зараз – 10-20 хвилин. Ми моніторимо ситуацію щоденно, аналізуємо і вносимо корективи, щоб пасажири вчасно діставалися на роботу», – сказав Ігор Маковцев.

Представник мерії також розповів, що відповідно до постанови Кабміну визначено норму кількості пасажирів у транспорті – «у межах кількості місць для сидіння».

Наприклад, середня кількість місць для сидіння в автобусах 1-го класу становить від 34 до 55, у тролейбусах – від 25 до 35, трамваях – від 26 до 40.

Під час пресконференції директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міськради також нагадав, що користуватися спецтранспортом можуть лише працівники критичної інфраструктури за спеціальними квитками.

Їх міська комісія ТЕБНС наразі видала близько 120 тисяч, але робота ще триває.

Водночас користуватися громадським спеціальним транспортом лише за пред’явленням службового посвідчення мають право працівники та службовці:Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції, Національної поліції, Національної гвардії, ДСНС, Державної міграційної служби України, органів прокуратури, Державної кримінальної виконавчої служби України, СБУ, судів державної судової адміністрації та служби судової охорони, Державної прикордонної служби, Державної податкової служби, Державної фіскальної служби, Державної казначейської служби, Держпродспоживслужби.

Усі пасажири, які користуються спецтранспортом, повинні мати засоби індивідуального захисту (маски, рукавички).