Мапа місць зараження, обсервація та посилення дезінфекції: Борис Філатов оприлюднив план стримування захворюваності на COVID-19

Мапа місць зараження, обсервація та посилення дезінфекції: Борис Філатов оприлюднив план стримування захворюваності на COVID-19

Більшість з понад 20 нововиявлених хворих на COVID-19 у Дніпрі контактувала з парафіянами так званої біблейської школи у Першотравенську. Мер Дніпра Борис Філатов розповів, якої стратегії дотримуватиметься місто, щоб уникнути подальшого розповсюдження вірусу.

«А ви пам'ятаєте нещодавно милостиві обличчя обласних чиновників, котрі розповідають у телеефірах, що в обласної влади «усе під контролем»? А пам'ятаєте, як Філатов намагався після спалаху в Першотравенську закрити в'їзд у Дніпро, а обласна влада це рішення скасувала? Пам'ятайте, еге ж? А самі того ж дня Нацгвардією перекрили Першотравенськ. Правда, як тепер ми побачили, наскільки невдало», –написав Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook 22 квітня.

Так, у мерії створять мапу контактних осіб і можливого зараження. Вона вказуватиме точки перетину вказаних людей – магазини, кіоски та аптеки. Для цього використовуватимуть дані Національної поліції та міського департаменту охорони здоров'я населення.

Ті, хто мав контакти із хворими, проходитимуть примусову обсервацію за місцем проживання. Їх забезпечуватимуть продуктами першої потреби.

У місті також виділять мобільну бригаду для контролю і обстеження контактних осіб. Якщо хворобу підтвердять, заражених покладуть до 21-ї інфекційної лікарні.

Крім цього, буде посилено дезінфекцію під'їздів і домоволодінь, де проживають контактні особи. Мешканцям будинків, де серед пожильців є ті, хто мав зв’язок із хворими на коронавірус, роздадуть дезінфекційні засоби. Про важливість дотримання карантину додатково поінформують також жильців прилеглих будинків.