Ведущая «Право на владу» разочаровалась в Зеленском

Ведущая «Право на владу» разочаровалась в Зеленском

Ведущая политического ток-шоу «Право на владу» Наталья Мосейчук разочаровалась в президенте Украины.

Об этом она заявила насвоей Facebook-странице.

"Слухайте, це від карантину у нас притупляються відчуття? Це ми від обсервації усі стали такими безропотними «ждунами»? Ми тепер тільки дивимося «відосики» і забороняємо собі зайвий раз засмучуватися?

У нас тепер все- «відосики»: і богослужіння, і мордобій чиновника та копа, і панда в китайському зоопарку, і Коля Тищенко з його «вітаю зі святом чорнобильської трагедії». Посміялися. Помилувалися. Перегорнули. Шо з цього візьмеш? От що візьмеш з депутата Тищенка? Та нічого! Недорікуватий, неотесаний, одним словом, «з народу». Ага... одне але... його ресторан чомусь працює. Працює, Карл! Тисячі закриті, а його- «Колі котлети»- годує обраних в центрі Києва. Шановні полісмени, Вам адресу підказати куди треба зайти?

Так, де ж рівність перед законом?Де ж СЛУЖІННЯ? Може, я не в курсі і ресторан готує обіди для медиків Олександрівської лікарні, що по сусідству?! Та наче ні. А чому тоді ресторан депутата працює, а сотні по Києву- ні. Чому його криза не торкнеться, а сотні вже не відкриються ніколи?

Скільки ви плюватимете в народ? Скільки будете здвигати брови і розповідати народу «ай-ай-ай по голій с...ці порушникам»?!

Найлегше було змусити країну сидіти вдома. Найважче - зробити закон один для всіх.

Зі святом Чорнобильської трагедії! Як після такого пояснити Людмилі Ігнатенко ( прототип стрічки НВО Чорнобиль) і тисячам жертв атомної катастрофи, що це обмовка, а не наруга? Не поясните ви ніяк.

Нема вам віри.",-написала ведущая.

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook