Як у Дніпрі завершиться навчальний рік

Як у Дніпрі завершиться навчальний рік

Навчальний рік у школах Дніпра завершиться 29 травня дистанційно. Навіть якщо термін карантину буде змінено.

До 15 червня всі педагоги повинні оформити документи: свідоцтва про базову середню освіту для 9-х класів, свідоцтва успішності – для 1-2 класів, для решти школярів – табелі успішності.

«Графік проведення ЗНО для учнів 11-х класів буде визначено відповідно до епідеміологічної ситуації», – сказала під час прямої телефонної лінії 6 травня начальниця відділу освітньої діяльності департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Світлана Клявченко.

Наразі діти ще продовжують вчитись дистанційно. Вони повинні виконати підсумкові контрольні роботи.

«Державну підсумкову атестацію для 4-х і 9-х класів скасовано. Цим дітям йде тільки річне оцінювання. Якщо вони мають на меті вступ до коледжів – їм потрібно буде скласти іспити. Учням з 3-го по 8-й клас, які не змінюють заклад освіти, табелі успішності надішлють в електронному вигляді. Ті, хто змінюватиме місце навчання, зможуть забрати документи після закінчення карантину», – розповіла заступниця директора методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олена Саєнко.

Вчителі за два тижні до кінця навчального року повинні виставити підсумкове оцінювання за два семестри: враховуватимуть період як до 12 березня, так і після. Усі бали мають занести до електронного журналу. Після закінчення карантину вчителі перенесуть їх до паперового аналога.

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook