Будьте уважні! У Дніпрі зафіксовано декілька випадків виявлення боєприпасів (ФОТО)

Будьте уважні! У Дніпрі зафіксовано декілька випадків виявлення боєприпасів (ФОТО)

11-го травня фахівці групи піротехнічних робіт Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області залучались до робіт зі знищення боєприпасів.

У Верхньодніпровському районі селищі Дніпровське по провулку Дніпровському під час проведення земельних робіт жінка натрапила на предмет, схожий на застарілу авіаційну осколкову бомбу АО-2,5 кг у кількості 1 одиниця.

У Дніпрі Амур-Нижньодніпровському районі сталося два випадки виявлення боєприпасів, а саме:

  • на вулиці Житомирській під час господарчих робіт на городі мешканка натрапила на предмети, схожі на застарілі ручні протипіхотні гранати: РГД-33 – 4 одиниці, Ф-1 – 1 одиниця. Всього виявлено 5 одиниць;
  • на вулиці Передовій, біля сміттєвого баку, громадянин вивив предмет, схожий на застарілу ручну протипіхотну гранату Ф-1 у кількості 1 одиниця.Відділеннями групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області виявлені боєприпаси знищено шляхом контрольованого підриву.

Шановні громадяни! Нагадуємо про важливість дотримання правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів!

У разі виявлення підозрілої знахідки необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102».

Telegram-канал Карантин ДНЕПР— канал официальных новостей о коронавирусе и карантине в Днепре.
Присоединяйтесь!

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook