Борис Філатов: навіть в умовах епідемії місто продовжує ремонти внутрішньоквартальних доріг і благоустрій територій

Борис Філатов: навіть в умовах епідемії місто продовжує ремонти внутрішньоквартальних доріг і благоустрій територій

Навіть в умовах епідемії у різних районах Дніпра тривають будівництва внутрішньоквартальних доріг, ремонти житлового фонду та приміщень навчальних закладів.

«На жаль, є великі труднощі з фінансуванням – уже зараз ми бачимо фінансову діру у розмірі близько 500 млн грн. Це пов’язано з економічною кризою та боротьбою з коронавірусом у країні. Але на цей час ми справляємося, тому поки не плануємо призупиняти благоустрій. Ми розуміємо, що будь-яке будівництво, у тому числі комунальне, – це передусім робочі місця, додана вартість, податки. Тож нині, з послабленням карантину, коли люди вийшли на вулиці, вони зможуть побачити, як місто якісно перетворилося за минулі два місяці», – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов під час огляду робіт із благоустрою в Індустріальному районі 13 травня.

Так, у районі буд. № 1 по вул. Калиновій триває ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів. «Ми ще не бачили такого. За ту красу, що вони роблять, можна потерпіти навіть шум техніки», – коментують роботу будівельників місцеві.

Загалом у районі просп. Калнишевського в планах відремонтувати 27 будинків. Нині зробили вже 5, тривають роботи за 12 адресами.

У цілому по місту будівництво ведуть ще у 20 дворах.

«Хотілось би відремонтувати більше локацій. Хоча я щоразу повторюю: за 5 років ми зробили більше, ніж усі інші за чверть століття. Щодо ремонтів ми постійно спілкуємося з мешканцями району. Для нас дуже важливий діалог з людьми: ми радимося з ними, де побудувати паркувальні кишені, майданчики для встановлення сміттєвих баків», – додав Борис Філатов.

Мер Дніпра також анонсував реконструкцію скверу території між вул. Калнишевського, 27 та вул. Гулі Корольової. Крім нового дитячого майданчика, тут облаштують велосипедні доріжки із відповідною розміткою та навіть штучними світлофорами.

Це допоможе дітям змалку розуміти важливість правил дорожнього руху – як для пішоходів, так і для велосипедистів. Тим паче, що тут поряд є дорога з відносно жвавим рухом.

«Ми наведемо лад у самому серці Індустріального району, де постійно збираються люди», – сказав мер. І людям така перспектива подобається.

«У мене двоє малих дітей, ми часто тут гуляємо. У принципі, особливих нарікань немає, а якщо зроблять крутий сквер, як, наприклад, на Перемозі (житломасив, – ред.), то буде супер», – розповіла пані Тетяна.

Водночас, за словами Бориса Філатова, у місті є проблема з вандалізмом, тож, зокрема, місцевим мешканцям також варто пильнувати комунальне майно – надто те, що встановлювали на їхні ж прохання.