У Дніпрі завершилося весняне висаджування дерев (ФОТО)

У Дніпрі завершилося весняне висаджування дерев (ФОТО)

У Дніпрі завершилось весняне висаджування дерев: у місті з’явилося 1900 нових рослин.

«Останніми роками було багато дерев в аварійному стані і саме на їх місці ми висаджуємо нові, щоб територія мала естетичний вигляд. Місце на прибудинковій території обираємо згідно зі зверненнями громадян до департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради. Так, наприклад, зробили на ж/м Перемога, а саме не бульварі Слави та на міжквартальних ділянках, – висадили 50 нових, 27 із них це хвойні кущі. Що стосується центральних алей та проспектів, то все відбувається відповідно до потреб. Вид дерева обираємо в залежності від території», – розповів начальник виробничо-технічного відділу КП «Зеленбуд» Сергій Овчаренко.

Мешканка ж/м Парус-1 Інна розповідає, що на їхній міжбудинковій території нові дерева з’явилися вперше: «Ми вдячні, що у нашому дворі з’явилися молоді саджанці. Тепер влітку на дитячому майданчику буде затінок і затишок».

На вулиці Гідропарковій, 9 саджанці з’явилися на місці старих тополь, що вже почали завдавати клопоту місцевим мешканцям.

«Як тільки був сильний вітер, то постійно ламалися гілки, і це було дуже небезпечно. Тому було необхідно щось вирішувати, і ми звернулися до міського голови. Реакція була швидкою – у нас одразу привели все до ладу», – розповіла місцева мешканка Лариса Костенко.

На площі Троїцькій та вулиці Троїцькій на місці каштанів, які росли до реконструкції, висадили липи та граби. Так вирішили, щоб урізноманітнити місцевість.

«Дерева були завезені з Німеччини. Вони були вже сформовані з грудкою. При вирощуванні цих дерев були враховані усі фактори для гарного пристосування у нашій місцевості», – додав Сергій Овчаренко.

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook