У Дніпрі встановлюють нове вуличне освітлення на внутрішньоквартальних територіях

У Дніпрі встановлюють нове вуличне освітлення на внутрішньоквартальних територіях

Масштабні перевтілення здійснюють згідно з програмою мера Дніпра Бориса Філатова «Безпечне місто».

Комунальники Дніпра встановлюють нове зовнішнє освітлення на внутрішньоквартальних територіях проспекту Олександра Поля. Масштабні перевтілення здійснюють згідно з програмою мера Дніпра Бориса Філатова «Безпечне місто».

«На прибудинковій території багатоповерхівок по проспекту Поля питання вуличного освітлення стояло достатньо гостро. Так, у деяких дворах його взагалі не було, а в інших у старих світильників уже вийшов термін експлуатації. Подібні роботи вже завершені на території будинків 133 та 145. Наразі продовжують встановлення вуличного освітлення на проспекті Олександра Поля 131, 135 та 129-Б. Наступного тижня роботи вже будуть завершені», – розповів Андрій Алексеєв, начальник експлуатаційно-технічного району № 2 КП «Міськсвітло».

Роботи зі встановлення зовнішнього освітлення виконуються у декілька етапів. Так, за адресою проспект Олександра Поля, 129-Б спочатку демонтували старі металеві стійки, у яких вийшов експлуатаційний термін, і встановили електроопори.


«Після буде змонтовано лінію самонесних проводів і встановлено 16 натрієвих світильників. Наразі у дворах змонтовано вже 8 опор і всі роботи за цією адресою незабаром завершимо», – говорить Андрій Алексеєв.

Місцеві задоволені тим, що проблему неосвітлених дворів нарешті буде вирішено.

«Із новим освітленням тепер добре, дякую за цю роботу. Раніше освітлення було теж, але не таке гарне. Окрім цього, старі металеві опори були небезпечними, а ці вже вічні», – поділилася враженнями мешканка району Валентина Вохник.

На проспекті Олександра Поля торік встановили близько 60 опор, змонтували світильники та кабельні лінії.

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook