Борис Філатов: у Дніпрі не буде так званих депресивних районів

Борис Філатов: у Дніпрі не буде так званих депресивних районів

У різних районах Дніпра тривають ремонти доріг і тротуарів, у школах утеплюють фасади, оновлюють покрівлі, харчоблоки та спортивні зали.

Мер Дніпра Борис Філатов зауважує: на темпи і обсяги робіт впливає, зокрема, згортання реформи децентралізації і, як наслідок, скорочення надходжень до міського бюджету. Та попри це у мікрорайонах тривають ремонти доріг і шкіл — те, що у місті не робилося десятиліттями.

«Із першого дня своєї каденції я запускав програму «Місто без околиць» і казав, що у Дніпрі не буде так званих депресивних районів. Мені не дуже подобається цей термін, утім зрозуміло, що в такому великому місті, як наше, є різні райони з різним улаштуванням міського життя. Після сьогоднішньої інспекції ми бачимо (і місцеві мешканці про це говорять), що там, куди по пів століття не діставалися комунальники, нарешті наводять лад. Ми продовжуватимемо і надалі це робити», — сказав Борис Філатов під час огляду робіт в Амур-Нижньодніпровському районі 10 червня.

Місцеві мешканці перебігом ремонтів у своїх дворах задоволені.

«Уперше за 40 років відремонтували дорогу, запрацював ліфт у будинку. Маса всього зроблено», — розповідає мешканка вул. Саранської, 8 пані Раїса.

Після капітальної реконструкції спортивної зали у школі № 118 батьки тамтешніх учнів називають її перлиною навчального закладу.

У ній відремонтували стіни, стелю, поміняли вікна, замість старої підлоги встелили спеціальний спортивний лінолеум. У залі встановили також нові шведські стінки і керовану вентиляційну систему. Привели до ладу роздягальні та вбиральні.

«Ми навіть і не мріяли про таке. Нам дуже подобається», — каже мати одного з учнів Оксана Єрмілова. Директорка навчального закладу Інна Щербакова додає: діти оновленої спортивної зали ще не бачили, однак чекають із нетерпінням на початок занять.

Водночас під час інспекції АНД району Борис Філатов відвідав сквер «Амурський парк». Раніше ця місцина стояла захаращеною. Утім за останні роки її поступово приводять до ладу. Територію прибрали від стихійних звалищ будівельного та іншого сміття, розібрали аварійні споруди, зрізали непотрібні металеві конструкції, оновили дерева та решту рослинності, зробили освітлення, облаштували дитячий та спортивний майданчики, лави.

Нині тут гуляє чимало родин із маленькими дітьми.

«Це чи не єдине місце, куди можна піти з дитиною. Чисто, прибрано. Персонал дбає. Ми чекали закінчення карантину, щоб прийти знову», – сказала пані Ірина, котра прийшла до скверу разом із маленьким онуком.

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook