Лікарі Дніпра просять припинити переслідування

Лікарі Дніпра просять припинити переслідування

Лікарі Дніпра просять допомоги у зв`язку з тиском та переслюдуванням. По це йдеться упетиції до президента України.

"Шановний Володимире Олександровичу!
Від імені лікарської спільноти закликаємо Вас втрутитися у ситуацію та припинити тиск на лікарів- інфекціоністів Дніпра. Наші колеги, як і тисячі лікарів по всій Україні, стоять на передовій боротьби з коронавірусом.
Однак нині цькування інфекціоністів, спроваковане депутатом Вашої, пане Президент, політичної сили - Кирилом Нестеренком, - а також обласними очільниками Дніпропетровщини Олександром Бондаренком і Святославом Олійником, набирабть загрозливих обертів. Це відбувається за мовчазної згоди інших депутатів від "Слуги народу", які обиралися у Дніпрі: Максима Бужанського, Юрія Мисягіна, В"ячеслава Медяника,Сергія Демченка.
Наших колег-інфекціоністів просто мордують поліцейськими і прокурорськими перевірками. Чому замість допомоги вони відволікають весь медичний персонал?
Лікарі заявляли у відкритому зверненні до Вас,що коли закінчиться епідемія, готові будутьвідзвітувати за кожну копійку.Якщо кинути всі сили на це зараз -хто тоді лікуватиме хворих? Обласні чиновники? Депутати "Слуги народу"?Поліцейські з прокурорами?
Припинить знущатися над тими, хто рятує людські життя!
Пане Президенте, ми просимо не робити лікарів заручниками політичних розбірок і зупинити цей хаос, який штично провокують довколо інфекіоністів у Дніпрі. Вимагаємо накласти мораторій на перевірку медичних закладів,зокрема інфекційних лікарень під час пандемії коронавірусу"

Петиція, що була опублікована 15 червня, вже зібрала більше півтисячі підписів. Пітримайте лікарів, підпишить петицію.

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook