Як у Дніпрі ліквідовують наслідки вандалізму щодо об’єктів благоустрою

Як у Дніпрі ліквідовують наслідки вандалізму щодо об’єктів благоустрою

У Дніпрі постійно фіксуються прояви вандалізму щодо об’єктів благоустрою та комунального майна. Серед іншого псують лавочки, урни, сміттєбаки, розмальовують пам’ятники, розвішують на них різні оголошення. А також пошкоджують утеплювачі на теплотрасах, розкрадають пластикові зливові решітки.

На сьогодні триває планомірна робота із заміни таких решіток на антивандальні. Водночас псують клумби, розкрадають зелені насадження. Усе це найчастіше робиться пізно ввечері або вночі.

Натомість останнім часом значно поменшало випадків вандалізму щодо люків.

За словами головного спеціаліста відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антона Андрієнка, за останні п’ять років у Дніпрі було викрадено понад 5 тис. заслонок.

Раніше така статистика була більшою. Зараз вона значно зменшилася завдяки закриттю по місту нелегальних пунктів металобрухту. Наразі люки здати нереально, тому що такі види виробів з металу не приймаються.

«На усунення проявів вандалізму щороку з міського бюджету витрачаються чималі кошти платників податків, які б можна було направити на благоустрій територій. Тому закликаємо містян порядно ставитися до усього муніципального майна, як до свого власного. Якщо ви щось ламаєте або крадете, пам’ятайте, що це робите у самих же себе. Тому будьте свідомими і дбайливими», – підкреслив Антон Андрієнко.

Сквер по вулиці Калиновій (у районі буд. № 81) – одне з місць, де час від часу комунальники відновлюють пошкодження.

«Прибираємо тут постійно. А після вихідних і свят залучаємо і техніку, бо сміття більше. Відпочивальники серед іншого псують тут лавочки, нові урни. На пам’ятнику був напис, який зник. Також тут постійно щось обмальовують, розклеюють оголошення. Потім доводиться усе це відновлювати. Тому звертаємося до мешканців не псувати те, що створюється для вашого ж комфортного відпочинку», – додав майстер дільниці підприємства-підрядника Геннадій Заяць.

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook