У Дніпрі розпочали пілотне тестування адресних табличок (ФОТО)

У Дніпрі розпочали пілотне тестування адресних табличок (ФОТО)

Пілотне тестування таких показників почали на багатопід’їзному будинку на ж/м Ломівський.

У Дніпрі розробили концепцію розміщення адресних табличок на багатоквартирних будинках за єдиним зразком. Пілотне тестування таких показників почали на багатопід’їзному будинку за адресою вул. Шолохова, 29, що на ж/м Ломівський. Зокрема, тут розмістити понад 30 відповідних табличок.

За словами головного художника Дніпра Сергія Білопольського, на цьому житловому масиві 100% багатоповерхівок — ОСББ. Місцева асоціація ОСББ та ЖБК «Наше Лівобережжя» першими проявили ініціативу, щоб усі адресні показники на їхньому масиві були оформлені в єдиній стилістиці і відповідали вимогам і стандартам.

«Відгукнулися на прохання і підготували універсальне навігаційне рішення для багатоквартирних будинків у єдиному стилі з усім містом. Концепція показників незмінна: білий фон, хвиля та додаткова транслітерація, але змінилися їх розміри та формат. Більш того, багатоповерхівкам недостатньо табличок лише з назвою вулиці та номером будинку на розі. Тому підготували їх у різних форматах та додали номери під’їздів і квартир, щоб допомогти орієнтуватися машинам екстрених служб, таксистам, кур’єрам. Таким чином, вивчатимемо зворотній зв’язок щодо читабельності та допомоги в навігації, перевіримо, чи будуть показники помітними та зрозумілими всім користувачам», - розповів Сергій Білопольський.

Головний художник міста також додав: для пілотного тестування тимчасові адресні таблички зроблені з нетривких матеріалів, а пізніше балансоутримувач їх замінить на довговічніші.

Кінцева мета такої роботи - затвердити рішення з технічними вимогами встановлення адресних табличок на багатоквартирних будинках за єдиним зразком, щоб усі балансоутримувачі ним користувалися.

Зі свого боку, представник асоціації ОСББ та ЖБК «Наше Лівобережжя», мешканець ж/м Ломівський Володимир Єсаулов зазначив:

«Об’єднання на нашому масиві достатньо активне. Упорядкувати питання з адресними табличками на будинках було спільним колективним рішенням голів ОСББ. Протестувати пілотний макет вирішили на будинку №29 по вул. Шолохова, оскільки він достатньо великий, на 12 під’їздів, а також це типова панельна забудова на житловому масиві. Вдячні всій команді фахівців, зокрема і «Дніпро дизайн», що так злагоджено спрацювали».

Мешканцю згаданого будинку Максиму нові адресні покажчики сподобалися:

«Усе гарно видно, назву вулиці, номери. Раніше не усюди були таблички і траплялися такі ситуації, коли швидка і пожежники не одразу могли швидко знайти той чи інший під’їзд. А зараз інформаційно все упорядковано».

Людмила Шашкова теж схвалює новий макет покажчиків на будинку.

«Зараз усе добре видно. Людина підходить до під’їзду і бачить, які номери квартир тут є. Це дуже зручно, коли в будинку багато під’їздів і розбери, де і яка нумерація. А тепер цілком усе зрозуміло», - додала жінка.

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook