Слідчого Держбюро розслідувань, який заявляв про тиск у справах Порошенка, звільнили

Слідчого Держбюро розслідувань, який заявляв про тиск у справах Порошенка, звільнили

Слідчого Державного бюро розслідувань Олега Корецького, який заявляв про тиск керівництва, звільнено на підставі скорочення його посади. Про це розповів сам Корецький кореспондентуУНІАН.

Корецький обіймав посаду начальника третього відділу Управління з розслідування кримінальних правопорушень, вчинених службовими особами, Головного слідчого управління ДБР.

Він надіслав фото наказу за підписом виконувача обов’язків директора ДБР Олександра Соколова, згідно з яким Корецького з 23 липня звільнено з посади слідчого ДБР у зв’язку зі скороченням посади.

Також у наказі йдеться про виплату Корецькому компенсації в розмірі двох місячних зарплат та компенсації за невикористані дні відпустки.

  • 8 липня один з адвокатів екс-президента Петра Порошенка Ілля Новіков заявив, що Корецький повідомив йому про тиск з боку керівництва ДБР, який нібито чинився на слідчих у справі щодо продажу заводу "Кузня на Рибальському".
  • У Державному бюро розслідувань того ж дня заявили, що інформація Корецького щодо тиску на нього не відповідає дійсності і є політично мотивованою.
  • 9 липня Корецький вже публічно заявивпро тискна нього з боку виконувача обов’язків директора ДБР Олександра Соколова та його першого заступника Олександра Бабікова. Корецький стверджує, що ті змушували його розслідувати справи проти Петра Порошенка, які не мають судових перспектив. Він вважає, що 80% проваджень, у яких фігурує попередній президент, не мають судових перспектив.
  • Корецький оскарживу судіпопередження керівництва про звільнення у зв’язку зі скороченням посади.

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook