У Дніпрі створюють та підтримують інфраструктуру для занять спортом

У Дніпрі створюють та підтримують інфраструктуру для занять спортом

Так, тільки цього року в різних районах міста з’явилося 11 таких дорослих майданчиків та більш ніж 50 дитячих, а до кінця року заплановано облаштувати ще 30.

У Дніпрі міська влада продовжує створювати та підтримувати інфраструктуру для занять спортом.

Так, на проспекті Героїв у подвір’ї будинку 23 місцеві мешканціОСББ опікуються футбольним майданчиком, а міська влада їм у цьому допомагає.

«Ми бачимо гарний приклад того, як місцеві мешканці утримаютьприбудинкову територію. Цей приклад необхідно розповсюджувати, бо якщо люди свідомі, вони завжди найдуть спільну мову з містом і отримають допомогу. Так, якщо у дніпрян на їх прибудинковій території також є подібні майданчики, то вони можуть звертатися до міської ради за допомогою в їх облаштуванні», - розповів спеціаліст по роботі з ОСББ і ЖБК департаменту місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

Голова правління ОСББ «Героїв, 23» Лариса Біла зазначила, що цей майданчик є осередком спортивного життя мікрорайону:

«Тут грають у футбол протягом всього року, і розчистку поля гравціроблять самостійно. Для цього вони навіть придбали інвентар. Місцеві мешканці самі слідкують за порядком. А завдяки місту на майданчику постійно здійснюється поточний ремонт».

Місцевий мешканець Михайло Балицький розповів, що на цьому стадіоні вони з друзями збираються часто, окрім цього, організують вісім разів на рік дворові чемпіонати.

«Ми, як ветерани, постійно підтримуємо майданчик. Навіть платні майданчики зимою не розчищають від снігу, на відміну від нашого. Так, до нас з’їжджаються майже зі всього міста, щоб пограти. Взагалі, гра для нас – це життя».

Начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов зазначив, що в місті також встановлюють тренажерні майданчики для занять з Workout.

Так, тільки цього року в різних районах міста з’явилося 11 таких дорослих майданчиків та більш ніж 50 дитячих, а до кінця року заплановано облаштувати ще 30.

«Восени, якщо дозволить протиепідеміологічна ситуація, плануємо провести тур «За здоровий спосіб життя». Захід буде проходити на подібних майданчиках, які встановлено в цьому році та в минулому. Хочу зазначити, що облаштування нових майданчиків відбувається за заявками місцевих мешканців», - додав Олександр Осипов.

Тренер Workout академії Дмитро Довгий проводить на нових майданчиках заняття двічі на тиждень.

«Тепер стало набагато зручніше тренуватися, бо до цього були пошарпані турніки, які встановлювали ще за радянських часів. Нові майданчики допомагають виконувати базові елементи Workout».

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook