У «Європейській солідарності» виступили з різкою реакцією на поширену ОПЗЖ заяву, що дискредитує Революцію Гідності

У «Європейській солідарності» виступили з різкою реакцією на поширену ОПЗЖ заяву, що дискредитує Революцію Гідності

Фейки, які дискредитують Революцію Гідності, це частина кремлівського плану на знищення незалежності України, вважають у «Європейській Солідарності».

Протистояти реваншу і не допустити дискредитації Революції Гідності. У«Європейській солідарності»виступили з різкою реакцією на поширену ОПЗЖ заяву, в якій події 14го року називають державним переворотом, учасників Майдану – масовкою, атовців – маргінальними елементами, які отримали масовий доступ до зброї. В проросійській політсилі як на докази посилаються на так звані плівки Деркача, Онищенка і виступи Жванії. В «ЄС» переконують – саме цим ОПЗЖ підтвердила, що всі ці події є частиною цілеспрямованої інформаційної кампанії Москви. І закликали усі патріотичні сили єднатися і протистояти кремлівським планам із захоплення України.

Своєю вчорашньою заявою проросійська партія «Опозиційна платформа – За життя» вкотре викрила себе і довела, що й хвороблива маячня Жванії, і «плівки» Деркача, і «викриття» Онищенка – це частини цілеспрямованої інформаційної кампанії Москви та її п’ятої колони в Україні.

- Нічого нового. Це ті ж заяложені російські тези про «державний переворот на Майдані» та «зовнішнє управління» Україною. І вістря цієї атаки спрямоване на Петра Порошенка та «Європейську Солідарність» як єдинусилу, яка здатна протистояти російському реваншу.ОПЗЖ, жванії, деркачі, онищенки та інші – всі вони мають спільного кремлівського господаря, який намагається підірвати незалежність України як ззовні, так і зсередини, -йдетьсяв заявіна сайті пресслужби "ЄС".

Важлива частина цього плану, зазначають у заяві, - дискредитація Революції Гідності та її здобутків, головним із яких є рішучий європейський вибір переважної більшості українців.

-Усі ці фейки активно поширюються інформаційним пулом Медведчука – «112 Україна», «NewsOne» та ZIK, дедалі частіше і все активніше до них приєднується «1+1», що зайвий раз доводить присутність Медведчука серед власників цього медіа і засвідчує політичне партнерство Медведчука та Коломойського. Не зайвим буде зауважити, що йдеться про улюблений канал президента Зеленського, який привів його до влади. «Європейська Солідарність» закликає всі патріотичні політичні сили до спільних скоординованих зусиль із протидії п’ятій колоні Кремля та її реваншистським планам, спільного захисту незалежності, свободи, європейського та євроатлантичного вибору України.

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook