Борис Філатов нагородив поліцейського та інспекторів благоустрою, які затримали кривдника жінки на Європейській площі

Борис Філатов нагородив поліцейського та інспекторів благоустрою, які затримали кривдника жінки на Європейській площі

4 серпня міський голова Дніпра Борис Філатов вручив нагороди поліцейському та співробітникам міської інспекції з питань благоустрою.

Минулого тижня вони разом затримали чоловіка, котрий жорстоко побив жінку просто посеред вулиці в середмісті Дніпра.

Як відомо, інцидент стався близько 9 ранку 28 липня на Європейській площі.

«Був звичайний робочий день, відпрацьовували територію центральної частини міста. Від керівництва надійшов сигнал, що трапився такий випадок», - переповідає події того дня офіцер поліції сектора превенції Шевченківського відділення поліції Денис Лазаренко. Каже, як дільничний він чи не щодня стикається з подібними випадками насильства. Тож визначивши місце перебування винуватця побиття, він вирушив на його затримання.

У цей же час на площі працювали й інспектори з благоустрою. Співробітник КП «Благоустрій міста» Вадим Паркін розповідає, що в його практиці були випадки, коли інспектори допомагали затримувати хуліганів. Тоді ж вони із колегами побачили в мережі відео з побиттям, і зрозуміли, що помітили схожого чоловіка.

«Коли ми за ним пішли, він шмигнув від нас у двори та вийшов на площу. Ми пішли в інший бік, побачили, як він із кимось розмовляє. Коли підійшли до нього, вже угледіли поліцейського».

Для дільничного Дениса Лазаренка в цьому випадку допомога була не зайвою:

«Разом ми дочекалися слідчо-оперативної групи. Цей чоловік міг втекти. Вони ж залишалися на місці, поруч зі мною. Якби чоловік чинив опір, одному співробітнику було б важко затримати».

Дільничний офіцер поліції сектора превенції Шевченківського відділення поліції Денис Лазаренко та провідний спеціаліст-інспектор відділу благоустрою в сфері споживчого ринку КП «Благоустрій міста» Вадим Паркін отримали почесні грамоти Дніпровської міської ради.

Двом іншим інспекторам – Володимиру Дікопольському і Олександрові Бондаренку відзнаки передадуть пізніше. Крім цього, для всіх учасників затримання передбачені також і грошові премії.