«Абоненти завинили «Дніпроводоканалу» понад 800 млн грн. Боржники можуть оформити реструктуризацію і сплачувати борг частинами», — черговий по місту

photo_2023-10-09_12-10-00

Споживачі водопостачання та водовідведення у місті Дніпро накопичили заборгованість у розмірі понад 800 мільйонів гривень за надані послуги. Комунальне підприємство "Дніпроводоканал" вирішило вийти на зустріч боржникам і запропонувати можлисть укладення договору про реструктуризацію. Для цього необхідно звернутися до абонентського відділу підприємства, який присутній у кожному районі міста.

Дев'ятого жовтня головний інженер Комунального підприємства "Дніпроводоканал" Юрій Рескаленко, який цього дня виконує обов'язки чергового по місту, провів перевірку роботи абонентського відділу у Соборному районі міста.

«Наше підприємство продовжує надавати послугу водопостачання та водовідведення у повному обсязі. Натомість маємо колосально велику суму заборгованості наших абонентів. Тому закликаємо мешканців Дніпра розрахуватися і не накопичувати боргів», - прокоментував Юрій Рескаленко.

За словами начальниці абонентської служби «Дніпроводоканалу» Соборного району Ольги Хавлюк, мешканці району заборгували 91 млн грн.

«При укладанні договору на реструктуризацію дотримуємося індивідуального підходу. Спілкуємося з боржником і визначаємо на скільки розбиваємо оплату. Але вимога по термінах – не більше ніж на три роки. Водночас потрібно сплачувати і поточні рахунки», — зазначила Ольга Хавлюк.

Під час інспекційного об’їзду черговий по місту відвідав і пункт незламності одного з комунальних підприємств (вул. Бориса Кротова, 15-А). 

«Це один із шести пунктів незламності, які облаштувало комунальне підприємство. Тут є все необхідне на випадок відсутності електроенергії. Серед іншого облаштовано місця для сидіння, багато розеток для підзарядки гаджетів, аптечка, вода, чайник, дитячий куточок. Головне – є генератор. А ще – пічка», — додав черговий по місту.