Амбулаторія, що зручна для всіх: дніпряни розповіли про оновлення медзакладів на лівому березі

o_1hbss55qk1t5c1af9alojee1pcia

Дніпро продовжує модернізувати свої медичні заклади та створювати зручне медичне середовище, доступне для всіх жителів. Одна з амбулаторій на лівому березі міста, яка обслуговує приблизно 40 тисяч пацієнтів, пройшла реконструкцію верхніх поверхів. Крім того, два роки тому тут були перебудовані вхід та приймальня. Будівлю спорудили ще у 1974 році.

«Попри повномасштабну агресію рф ми продовжуємо розвивати медичний простір для мешканців Дніпра — для наших людей. В цій амбулаторії зробили все за найкращими європейськими стандартами. Як жартують лікарі, люди приходять і кажуть: «А що, це приватна клініка?». Ні, це не приватна клініка. Це амбулаторія міська, збудована коштом дніпрян — платників податків», — зазначив мер Дніпра Борис Філатов. 

У рамках реконструкції в амбулаторії було відремонтовано п'ять кабінетів лікарів, а також технічні приміщення для молодшого персоналу, вбиральню, складське приміщення і коридори. Сімейний лікар Олена працює в цій амбулаторії вже п'ять років. Вона проводить практично вісім годин на роботі щодня і обслуговує близько 2 тисяч пацієнтів, включаючи немовлят і містян похилого віку.

«Так як ми проводимо третину життя на роботі, тому комфорт — це дуже важливо для життя взагалі», — наголошує лікарка. 

На сходах медзакладу встановили додаткові поручні та освітлення. «Дуже гарна амбулаторія, зручна. Мені, як людині з інвалідністю, зручно зайти — є перила, пандус», — розповідає пацієнтка Ірина Терентіївна. 

Крім того, у підвальному приміщенні замінили труби водопостачання та опалення, встановили нові радіатори і додаткове освітлення. В укритті тут є питна та технічна вода, а також усе необхідне для надання невідкладної медичної допомоги.