«Аварійна служба оперативно приїздить на виклики», – дніпрянин про роботу КП «Дніпроводоканал»

photo_2023-12-11_13-50-49

У Дніпрі, аварійна служба КП "Дніпроводоканал" діє оперативно та ефективно, негайно реагуючи та виправляючи пошкодження на мережах водопостачання у місті. Для виконання цих завдань вона забезпечена всім необхідним обладнанням та інструментами. Сьогодні розпочались роботи по відновленню мережі водопостачання на вулиці Гідропарковій.


«Містяни звернулись до водоканалу із аварійною ситуацією. Тут пошкодження на водогоні діаметром 300 мм. Задіяли одну бригаду аварійної служби КП «Дніпроводоканал» та три одиниці техніки. До кінця робочого дня знайдуть пошкодження та ліквідують його», – розповів представник КП «Дніпроводоканал» Ян Майдан. Пан Іван радіє: «Приїздить аварійка на виклики швидко, усувають теж оперативно». А Сергій уточнює, не звертався до контакт-центру щодо аварій у будинку, проте сусіди це робили: «Сусіди робили заявки, й комунальники швидко приїздили та у будинку все швидко робили». 

«Нагадуємо, що по вул. Гідропарковій припинено водопостачання у будинках № 7, 8, 9, 11 та пров. Парусному, 7, 10, 12. Водопостачання відновлять протягом дня», – запевнив Ян Майдан. 

До вашої довідки, в період з 1 січня по 4 грудня 2023 року, контакт-центр отримав понад 18 тисяч заявок. З них понад 7 тисяч були пов'язані із водопостачанням, а понад 11 тисяч — із водовідведенням. Важливо відзначити, що усі заявки були вчасно та повністю відпрацьовані.