«Без їх наполегливої праці ми б не впоралися з викликами війни». Філатов привітав комунальників Дніпра із професійним святом

IMG_6259

У День працівників житлово-комунального господарства мер Дніпра Борис Філатов приїхав до комунальників. Це фахівці, що працюють на різних підприємствах, утім робота кожного і кожної з них забезпечує нормальне життя людей у мільйонному місті — наскільки це можливо посеред великої війни. Подяки отримали майстри, слюсарі, ремонтники, диспетчери, двірники та інші представники галузі. 

«Життя настільки зараз змінилося, що лише тепер — після початку повномасштабної агресії, блекаутів, аварій, що створює армія окупантів — ми почали більше цінувати працю тих людей, котрі стоять на сторожі мирного та комфортного життя. Тож, користуючись нагодою, хочу також запросити мешканців нашого міста сказати слова подяки комунальникам, які працюють 24/7», — наголосив Філатов.

Майстер однієї з теплових дільниць міста Тимур майже десять років тому прийшов у професію стопами батька. 

«Почав робити — і якось сподобалося. Ця робота — це щоразу якийсь індивідуальний випадок, а я люблю вирішувати складні задачі. Знаходити неординарні рішення. Я не люблю одноманітну працю, а тут щоразу щось новеньке», — розповідає чоловік про улюблений бік своєї справи. 

Як і багато його колег, після початку повномасштабної війни він вже встиг призвичаїтися до жорсткого темпу роботи. І готовий працювати далі — адже це потрібно іншим людям.

«Військовий час вносить свої корективи. Це ушкодження не лише технологічного характеру, а й «подарунки» від так званих наших «сусідів». Але справляємося — в міру наших можливостей, щоб забезпечувати місто безперебійним водопостачанням і водовідведенням», — підкреслив працівник КП «Дніпроводоканал» Сергій.