Більше половини будинків, що залишилися без опалення після нічної атаки рф, отримають тепло найближчим часом, — Філатов

Філатов

У Дніпрі триває ліквідація наслідків російського обстрілу, що стався в ніч на 13 лютого. Як місто відновлюється після атаки - розповів мер Борис Філатов.
Так, водопостачання до будинків житломасиву Придніпровськ буде поновлено сьогодні близько 21:00. Далі комунальники ремонтуватимуть теплові комунікації, пошкоджені внаслідок гідроударів. Також через атаку росіян без опалення залишилися всі абоненти КП «Коменергосервіс». Йдеться про близько 240 будинків. Водночас більше половини з них отримають тепло вже найближчим часом, повідомляє Філатов, адже місто запускає одну з резервних котелень. Від неї живитимуть житломасив Сонячний та ще частину лівого берега. «Повноцінна подача теплоносія для Придніпровська буде можлива після усунення ушкоджень на ТЕС. Інформація про це надаватиметься додатково.  Мерія в постійному контакті з фахівцями ДТЕК», — зазначив мер Дніпра. Він також додав, що зі 105 пацієнтів, котрих довелося евакуйовувати з філії 16-ї лікарні в Придніпровську, пʼятдесят двоє людей переведено до інших медзакладів. Решта лікуватимуться амбулаторно.
Крім цього, 6 шкіл наразі переведено повністю на дистанційне навчання. Це заклади № 129, 136, 98, 11, 27 у Придніпровську та НВК №57 на Сонячному.