Близько 100 спортсменів змагалися у плаванні, бігу, акватлоні: у Дніпрі провели спортивні змагання

o_1h89pt0c61dsf1n29jh5uavm3612s

У місті Дніпро відбулися спортивні змагання під назвою «Акватлон: плавання та біг». Організацією заходу займалася громадська організація «Старт Дніпро», отримавши підтримку від управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. У змаганнях взяли участь як молоді, так і досвідчені спортсмени.

«Саме змагання з класичного акватлону, коли спортсмени спочатку пливуть, а потім одразу біжать, у місті провели вперше. Торік в один день учасники пливли, а в інший — бігли. Сьогодні ж був класичний, правильний акватлон. Змагання включали класичні дистанції — це біг на 5 км для дорослих та 2.5 км для юнаків та дівчат і плавання — 3 тис. метрів і 500 метрів відповідно. Приємно, що цього року вдвічі перевищили кількість учасників — близько 100. Це означає, що попри все спорт у місті живе і розвивається», — підкреслив директор громадської організації «Старт Дніпро» Павло Балабанов. 

Директор комунального підприємства «Водно-спортивний комбінат» Валерій Шило зазначив: «На базі водно-спортивного комбінату провели такий спортивний захід. Усе максимально підготовлено – зони старту, фінішу, відпочинку тощо. Усе зроблено максимально, аби якісно провести змагання». 

У кожній категорії були визначені переможці та призери. В номінації «Плавання на 3 км серед чоловіків» головним став спортсмен із Дніпра на ім'я Сергій Тремполець. Він поділився своїми враженнями: «Пливлося достатньо легко. Вода рідного Дніпра цьому сприяла». 

У змаганнях з акватлону серед чоловіків переможцем став Єгор Фоков. За його словами, ключ до досягнення успіху полягає у дисципліні та постійних тренуваннях.

Переможницею з акватлону серед жінок стала Ольга Павленко: «Класні вийшли змагання. Сьогодні досить спекотно, тому акватлон був в тему. Спочатку освіжилися, а потім бігли. Усім раджу такі змагання!».