Борис Філатов: Дякуючи ППО, енергетикам та комунальникам, Дніпро пережив ще одну страшну зиму
![img_3928-1536x1023](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/03/01/1709286980-xcsx0/conversions/img-3928-1536x1023-amp.jpg)
Сьогодні 1 березня 2024 року. Перший день весни. Третьої весни повномасштабного вторгнення росії, терористичних атак проти мирного населення та відчайдушної боротьби українського народу проти окупантів. А ще це розуміння того, що, як би важко не було, Дніпро пережив ще одну страшну зиму. Про це на свої сторінках у соцмережах написав міський голова Борис Філатов. І закликав не втомлюватися казати дякую усім, завдяки кому ми зустрічаємо весну, повідомляє про Новини Дніпра сайт «Наше місто».
«Перший день весни.
Раніше я радів в цей день зовсім іншим речам.
А сьогодні розумію, що ми знову пережили ще одну страшну зиму.
Без блекаутів та відключення опалення.
Дякуючи ППО, енергетикам та комунальникам.
Давайте не втомлюватись казати їм слова подяки. Низький уклін», – написав Борис Філатов.