Борис Філатов розповів про нові подяки Дніпру від героїв-оборонців

photo_2024-06-20_18-31-18

Міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з командувачем армійської авіації Командування Сухопутних військ ЗСУ та командиром батальйону безпілотних авіаційних комплексів «Ахіллес». Вони вручили подяки місту за допомогу та підтримку, – пише «Наше Місто» з посиланням на телеграм-канал Філатова.

Мер Дніпра зазначив, що вже неодноразово писав про те, що всі подарунки та нагороди від військових належать не особисто йому, а мешканцям Дніпра. Тим, хто сплачує податки, завдяки яким місто може купувати для війська все необхідне.

«Нехай про деякі речі можна буде розповісти лише після Перемоги, утім можу сказати, що з військовими ми постійно в контакті. Сьогодні на це пішов чи не весь день», — сказав він.


Також мер міста розповів, що він зустрівся з командувачем армійської авіації Командування Сухопутних військ ЗСУ Павлом Бардаковим та командиром батальйону безпілотних авіаційних комплексів «Ахіллес» Юрієм Федоренком.

«Деталей не буде. Але хочу похвалитися, що в експозиції Музею Дніпра зʼявляться нові подяки від наших героїв-оборонців. Бо саме там їхнє законне місце – як частини історії всієї громади», — підсумував Борис Філатов.

photo_2024-06-20_18-31-17

За матеріалами Наше Місто.