Борис Філатов розповів про свого друга, екс-мера Умані, який зараз боронить Україну на “нулі”

photo_2024-02-02_14-07-57

За словами міського голови Дніпра, викрики «Хай син Порошенка воює (депутати, мери, etc.)» лунають ще з 2014 року. Втім, як часто трапляється, коли ті ж самі діти депутатів чи самі депутати йдуть воювати, крикуни і далі сидять на дивані. Як, наприклад, було, коли син тодішнього генерального прокурора Юрія Луценка пішов воювати, пише «Наше місто» з посиланням на телеграм канал міського голови.

«Особливих подяк не лунало, а дехто взагалі в те не повірив», – говорить Філатов
Один з таких мерів, які пішли воювати — міський голова Умані та один із засновників партії «Пропозиція» Олександр Цебрій. Всі можуть його згадати за жахливими фальсифікаціями в його бік під час виборів через різкі його висловлювання на адресу влади під час епідемії коронавірусу.

«Утім, як відомо, колишніх мерів не буває. Сашко міг причаїтися у вичікувальній позиції. А міг плюнути на все, образившись на життя, долю та власну країну, де можливі такі несправедливість та беззаконня. Міг нити в соцмережах, давати поради, повчати та критикувати. А міг піти у бізнес. Чи взагалі – поїхати. Але Саня пішов воювати. І не до штабу чи ТЦК. А на «нуль»», – говорить міський голова Дніпра.
Про жахи війни Олександр розповідає на своїй сторінці у Facebook.

«І так, коли цілком здорові особини чоловічої статі та призовного віку кажуть: «Піду в ЗСУ після мерів із депутатами», нагадайте їм, що Саня вже просунув їх у черзі. Пишаюся нашою дружбою», – завершив Борис Філатов.

За матеріалами Наше Місто.