Борис Філатов закликає дніпрян, постраждалих від падіння уламків, звертатися за відшкодуванням до районної адміністрації

филатов

Як повідомили у ПвК “Схід”, у Дніпровському районі збили крилату ракету. В обласному центрі через падіння уламків пошкоджені  приватні будинки. 5 людей постраждали. На своїй сторінці у телеграм мер Дніпра Борис Філатов закликав постраждалих від падіння уламків містян звертатися за відшкодуванням до районної адміністрації, пише сайт «Наше місто».

Так, постраждалі мають право звернутися до департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради, на гарячу лінію Дніпровської міської ради та до районних адміністрацій.

Також кожен, хто постраждав від ракетного обстрілу, має право звернутись за матеріальною допомогою до міської ради.

За детальними роз’ясненнями постраждалі або їх близькі можуть звертатись до управління соціального захисту департаменту за телефоном:  068 913 46 88.

Також нагадаємо, у кого пошкоджено житло, звертайтеся одразу до адміністрації району для оформлення актів про пошкодження/руйнування житла. Далі з актом та пакетом документів – до департаменту соціальної політики.

Борис Філатов також нагадав, що всі новини щодо наслідків обстрілів першою дає військова адміністрація.

«Нагадую, всім постраждалим від падіння уламків- звертатися за відшкодуванням до районної адміністрації.

І ще раз. 

Всі новини стосовно наслідків обстрілів першими дає військова адміністрація та її керівник.

Підписуємось на ТГ канал Петровича», – написав він.


За матеріалами Наше Місто.