Боролися з повінню та потерпали від нових обстрілів. Як на Дніпропетровщині минула ніч після ракетного удару

кривой1

Усю ніч Дніпропетровщина боролася з наслідками вечірнього  ракетного удару по Кривому Рогу і потерпали від нових обстрілів, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, передає Gorsovet.

кривой

У Кривому Розі приборкували воду, яка розлилася після ракетної атаки по гідротехнічним спорудам міста. За уточненими даними, били росіяни ракетами  "Кинджал" та  "Іскандер". Через атаку рівень води на різних ділянках річки Інгулець  піднявся від 1 до майже 2 метрів. На цю хвилину його вдалося знизити на 13 сантиметрів і він й далі падає. Рятувальники та аварійні служби продовжують роботу.  Підтоплені 112 приватних будинків та подвір’їв. Люди евакуйовані, повідомив Резніченко.

За його словами, через ракетний удар пошкоджені кілька водоводів. У Софіївський громаді без води майже 5 000 людей. Відновлювальні роботи тривають. 

Нікопольський район ворог обстріляв 5 разів за ніч. Минулося  без постраждалих. У Марганецькій громаді пошкоджена лінія електропередач. Без світла понад 700 родин. Енергетики лагодять. Нікополь росіяни накривали вогнем 4 рази. Атакували "Градами" і дроном-камікадзе. Пошкоджені з 10 приватних будинків, 114 панелей сонячної електростанції, санаторій та 2 місцеві підприємства, - додав Резніченко.

кривой2кривой3

Нагадаємо, після ракетного удару по Кривому Рогу рівень води в Інгульці піднявся на кілька метрів.