«Це частина масштабної роботи, яка нині триває по вул. Набережна Перемоги біля інституту фізкультури», — представник міської ради про ремонт колекторів у Дніпрі

IMG_9428

Дніпро продовжує ремонтувати колектори на тих ділянках, які затоплювало після рясних злив. Нині роботи тривають і по вул. Д. Донцова, 4-А. 

«Тут інколи дуже важко було пройти, до того ж і асфальт вже мав не досить гарний стан. А біля магазину по цій вулиці постійно була величезна калюжа. Тож сподіваємось, що після цих робіт проблеми не буде», — розповіла дніпрянка Людмила. 

На цій вулиці, каже заступник начальника КП «УРЕА» ДМР Михайло Ступак, така ж проблема, як і у багатьох районах міста. Тут ніколи не було труби зливової каналізації. Бо її не запроєктували  радянські будівельники. Тож вода просто текла вниз і в районі набережної збиралась та стояла. Це  руйнувало і асфальтне покриття, і тротуарну зону.

«Ми встановлюємо пластикову трубу більшого діаметра. Вона забезпечить водовідведення з верхньої частини міста. Також воду перехопить та направлятиме до основного колектора. Тим самим тут більше не буде великих калюж, які стоятимуть по кілька днів. Плануємо замінити 328 метрів колектора, влаштувати 8 нових колодязів та 20 дощоприймачів. Ця ділянка зливової каналізації є частиною колектора, який ми ремонтуємо на вул. Набережна Перемоги в районі інституту фізкультури. Тож ці два ремонти значно покращать ситуацію із ліквідацією підтоплень. Ці роботи, як і більшість по місту, ми проводимо комплексно — разом з дорожніми службами. Тобто спочатку  ремонтуємо зливову каналізацію, а вже потім комунальники оновлюють дорожнє покриття», — розповів Михайло Ступак.

Роботи з ремонту зливової каналізації планують завершити до кінця травня. Після —оновлять дорожнє покриття.

«Також хотілося б порозуміння від наших мешканців. Тут, по вул. Д. Донцова, мешканці викликали поліцію, буцімто ми заважаємо проїхати. Звичайно, як тільки могли, відкрили доступ до проїзду. Ми попереджаємо людей про ремонт,  але не всі готові перечекати  тимчасові незручності. Просимо людей ставитись з розумінням», — додав Михайло Ступак. 

Комунальники Дніпра  продовжують ремонтувати колектори та очищувати дощоприймальні мережі. Бригади чистять від засмічення дощові та оглядові колодязі, замінюють труби колекторів, випускних частин зливових мереж та відкритих русел водостоків. Завдяки такій системній роботі вже вдалося вирішити проблему підтоплень у багатьох місцях: вул. Яхненківська, Західний шлях, Каруни, Любарського, проспектах Мануйлівському, Поля тощо. На 2024 рік заплановано ремонт колектора одразу на двох великих об’єктах вул. Набережної Перемоги — район бульв. Слави та біля інституту фізкультури. Роботи там тривають.