«Це комплексне оновлення електросистеми будинку», – представник КП «Жилсервіс-5»
![o_1hlg3pa9rno6op8nee165tu0v3v](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/01/31/1706721457-vyifi/conversions/o-1hlg3pa9rno6op8nee165tu0v3v-amp.jpg)
Люди просили – їх почули. Мешканці будинку по вул. Софії Ковалевської, 86 звернулися до обслуговуючого підприємства КП «Жилсервіс-5» з проханням оновити електросистему у багатоповерхівці. Роботи вже розпочато.
«Серед завдань: заміна щитових та запобіжників. Також усі світильники у під’їздах буде замінено на нові. Вони будуть енергозбережними та з датчиками руху», – коментує хід робіт начальник дільниці Індустріального району КП «Жилсервіс-5» Володимир Тітов.
Завершити оновлення електрокомунікацій у цьому будинку планують за тиждень. У КП «Жилсервіс-5» кажуть, що від початку цього року вже виконали п’ять подібних звернень від містян. Роботи тривають, заявки дніпрян приймає міська аварійна служба з обслуговування та ремонту внутрішньобудинкових мереж за телефоном: 736-10-02.