«Це обов’язок кожного українця – якось допомагати своїй країні», — підопічна терцентру про допомогу  ЗСУ

o_1hq03hnkb1r821b0iqo419i81em6a

У Дніпрі підопічні міського терцентру активно допомагають ЗСУ. Вони в'яжуть шкарпетки, килимки для сидіння та шиють спідню білизну. А ще збирають та передають пластикові кришечки. Їх потім перероблюють на компоненти для дронів. Також підопічні надсилають на фронт смаколики, чай та каву. Одна з активних волонтерок терцентру — пані Галина. Жінка в минулому професійна швачка, каже: зараз це стало у пригоді.  

«Я вже не можу взяти до рук зброю, але кожен українець має щось робити для країни, наближати нашу Перемогу. Тому ми цим і займаємось. Жінки, які забули, що таке спиці, знову почали ними користуватися, ті, хто не вмів, – навчилися, згадали, як гачком в’язати. Допомагаємо як можемо. Спілкуємось, що теж важливо, адже сидіти в чотирьох стінах важко», — поділилась пані Галина.

Отримати таку допомогу для військових дуже приємно і цінно, каже волонтерка Анна Малієнко. Так кожен оборонець розуміє, що в тилу про них не забувають.
 
«Така допомога дуже важлива і потрібна. Наприклад, спідня білизна потрібна завжди – в госпіталях, стабілізаційних пунктах, на передовій. Ми дуже вдячні нашим бабусям, що вони все це роблять. Хлопці дуже радісно реагують на такі прояви турботи про них, це гріє душу. Ми розуміємо, в яких умовах вони там перебувають, тому кожне добре слово, будь-яка допомога має значення», — розповіла Анна Малієнко, кураторка волонтерського об’єднання «Ангели оборони».

«До допомоги нашим Збройним силам долучився весь терцентр та департамент соціальної політики Дніпровської міськради. Ми всі збирали кришечки, закуповували смаколики, збирали матеріали для пошиття білизни, в'язання шкарпеток. Обсяги важко порахувати, але це дуже багато. Лише сьогодні ми передаємо 57 кг кришечок. Допомога ЗСУ відбувається регулярно», — прокоментувала  Ольга Мешко, директорка Дніпровського міського територіального центру.