«Це перший випадок, коли вандали викрали пандус у мобільному укритті», — черговий по місту

FU5qWTeC7BRnSbAKD743

Дніпро продовжує прощатись із аварійною ямковістю по всьому місту. Нині бригади працюють на просп. Свободи. Там асфальтують ями на ділянці від вул. Посполитої до Кайдацького мосту. 

«Ця ділянка є транзитом для великовантажного транспорту, адже у нас відсутня обʼїзна дорога. Цей вид транспорту тут курсує майже цілодобово, тож, звісно, асфальт швидко руйнується. Щороку ми підтримуємо стан цієї дороги, виконуємо поточний ремонт, аби усунути аварійну ямковість. Роботи організовані у два етапи: спочатку ми ліквідували ямковість великими картами там, де вже не допомагає ямковий ремонт. На сьогодні ці роботи завершені. Другий етап – ремонтуємо маленькі ділянки. Усього ми вкладемо близько 2 тис. кв. м асфальтового покриття. Роботи плануємо завершити до кінця тижня», — розповів  заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Дмитро Коробов. 

У Дніпрі вже відремонтували дороги гарячим асфальтом на 15 об’єктах загальною площею близько 30 тис. кв. м. 

«Завдяки теплій зимі ми змогли на 80 обʼєктах ліквідувати аварійну ямковість холодним асфальтом. Загальна площа – близько 4 тис. кв. м. Це дало змогу водіям комфортно пересуватись містом. А зараз завдяки сприятливим погодним умовам ми розпочали основний ремонт доріг у місті після зими. Нині аварійну ямковість ми усуваємо на просп. Свободи, вул. Великій Діївській, просп. Івана Мазепи, вул. Каруни, площа Вокзальній, просп. Сергія Нігояна та інших. У роботі задіяно 8 дорожніх бригад. Також розпочали комплексний ремонт дорожнього та тротуарного покриття на бульв. Слави (ж/м Сокіл), вул. Богдана Хмельницького, вул. Мільмана, де передбачено повну заміну бордюрного каменю, дорожнього та тротуарного покриття із забезпеченням безбарʼєрного проходу маломобільних груп населення. Усього цьогоріч ми плануємо відремонтувати дороги на близько 300 вулицях Дніпра», — зазначив директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради Олексій Самілик, який 3 квітня є черговим по місту. 

Він також перевірив стан залізобетонного укриття по вул. Набережна Заводська, 137-Д. Воно розраховане на 20 людей. Укриття в черговий раз постраждало від дій вандалів. Тут відсутнє освітлення, покажчик аварійного виходу. Також вандали вирвали пандус. 

«Це вперше, коли вандали викрали пандус у мобільному укритті. Випадки вандалізму у Дніпрі саме в укриттях є для нас великою проблемою. Усього постраждало близько 50 укриттів. Цьогоріч ми змогли відновити освітлення у 7 укриттях на загальну суму 90 тис. грн. Тож, користуючись нагодою, звертаємося до дніпрян з проханням дбайливо ставитись до міського майна. Адже все це для вашого комфорту та безпеки», — підсумував Олексій Самілик. 

На сьогодні у Дніпрі встановлено 123 захисні залізобетонні споруди в районі зупинок громадського транспорту та в районі масових скупчень людей. У 2022 році було встановлено 36, у 2023 — ще 87 (з них на позиціях військових — 36 шт.). Кожна споруда облаштована біотуалетом, урною для сміття та лавками для сидіння всередині, підключена до світла. Їх щоденно прибирають комунальники. Щодо біотуалета, то його комунальники обслуговують через день, а двічі на тиждень його миють. Також за потреби всередині приміщення обробляють усі поверхні для ліквідації неприємного запаху.