Центр підтримки дітей та сімей «Обійми» у Дніпрі рятують пари від розлучень
![o_1gs4o2n1ln8r7g2lj4gc1hg2ov](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/01/21/1705831537-tt9ot/conversions/o-1gs4o2n1ln8r7g2lj4gc1hg2ov-amp.jpg)
21 січня у світі відмічається Міжнародний день обіймів. Це чудовий привід для того, щоб не тільки обійняти своїх близьких людей, а й звернутись по допомогу до фахівців, повідомляє про Новини Дніпра сайт «Наше місто».
Дніпро піклується про тих, кому потрібна дієва підтримка. У нашому місті успішно працює Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Обійми” за адресою: вул. Яскрава, 41.
– До нас часто звертаються переселенці, які потребують допомоги, – зазначає директор центру «Обійми» Наталія Журавель. – Приходять і дніпряни. З ними працює психолог, логопед, фахівець з соціальної роботи. Їхні послуги безоплатні.
Щоденно у центрі проходить до 10 індивідуальних та групових занять з 4-8 сім’ями. Послуги також надаються у дистанційному форматі – за зручним для відвідувачів графіком. Останнім часом в «Обійми» все частіше звертаються сім’ї в стадії розлучення. Тому що стрес, в якому ми всі живемо, нерідко негативно позначається на стосунках подружжя. Психолог проводить з такими парами тренінги, консультації, мета яких – збереження родини.
Звернутись до центру «Обійми» можна за телефоном:(097) 449-37- 53.