Через атаки РФ в Україні можуть зрости тарифи на електроенергію

c58a9a4-electroenergiya-e1704992163864

В Україні розглядають можливість підвищення тарифів на електроенергію у зв’язку з новими атаками росіян на енергетичні об’єкти. Про це сказав міністр енергетики України Герман Галущенко в інтерв’ю для Bloomberg, передає 49000.

“Залежно від ситуації в липні та серпні ми будемо просити людей максимально економити. Росіяни не зможуть викликати повторення відключень електроенергії 2022 і 2023 років. Навіть у разі величезних збитків у нас буде базова генерація, яка покриє від 30% до 50% наших потреб”, – заявив міністр в інтерв’ю.

Тим не менш міністр Галущенко не виключив підвищення тарифів на світло для населення. За його словами, уряд вивчає різні способи фінансування ремонту своїх енергетичних активів. За його словами, сьогодні ситуація ще складніша, ніж у минулому році, оскільки Україна втратила багато гідроенергетичної генерації і змушена проводити планові ремонти атомних енергоблоків.

Міністр енергетики вважає, що вже завдані російські удари ускладнять подолання піків споживання цього літа.

“Ми обов’язково будемо спілкуватися з людьми. Усі хочуть жити комфортно, але ми повинні враховувати той факт, що нині існують обмеження”, – резюмував міністр.