Через систему «Прозорро» Дніпро придбав безпілотників для ЗСУ на 268 мільйонів гривень

91662557586e9acc

Дніпро є провідним постачальником безпілотників для Збройних Сил України. Згідно з повідомленням видання "Наші гроші", через систему "Прозорро" було здійснено 270 замовлень з моменту початку повномасштабного вторгнення. Половина з них припадає на дві організації: КП "Інфо-рада-Дніпро" у місті Дніпро та виконком мерії міста Кривий Ріг. Останній виділив 146 мільйонів гривень, тоді як мерія Дніпра надала фінансування майже вдвічі більше - 268 мільйонів гривень. Отже, Дніпро є лідером в Україні з питань закупівлі дронів.

З метою задоволення потреб Збройних Сил України у безпілотниках, мер Борис Філатов підкреслює, що місто буде продовжувати їх закуповувати. Дніпро буде шукати механізми для інвестування коштів у масове виробництво дронів.

Комунальне підприємство "Інфо-рада-Дніпро" в основному придбало квадрокоптери "Mavic" різних модифікацій.

Варто відзначити, що Дніпро надає допомогу фронту не лише у вигляді безпілотників. Місто неодноразово висилало на передову придбане військове спорядження і продовжує забезпечувати бійців Збройних Сил України необхідними безпілотниками, технікою та медичним обладнанням. За час повномасштабної війни Дніпро вже витратив понад 2 мільярди гривень на різні види забезпечення, будівництво оборонних споруд та надання військовим субсидій, і продовжує допомагати армії.