Чергова по місту перевірила дитсадки Дніпра. Як заклади готові приймати дошкільнят

photo_5287651065967267096_y

В 82 дошкільних садках міста Дніпра вживаються заходи щодо створення укриттів та надання вихователям знань домедичної допомоги. Організація освітнього процесу для дошкільнят передбачає улаштування найпростіших укриттів, а також створення груп короткотривалого дня у 20 закладах дошкільної освіти до кінця жовтня. Планується поступове впровадження цього процесу щотижня у 5 закладах, і до кінця листопада такі укриття будуть готові у 47 садках.

Наостанок, заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, Олена Яковенко, особисто перевірила готовність укриттів у дитячих садках міста. Вона відвідала КЗДО № 92 ДМР і підтвердила, що там вже створене укриття для вихователів та дітей. Укриття обладнане місцями для сидіння, вбиральнею, душовою кабіною та необхідними запасами технічної та питної води.

«Ми намагаємось створити безпечні умови для наших вихованців, для того, щоб навчальний процес й розважальний для дошкільнят був безпечним. Групи підготовлені, укриття улаштоване», - показала директорка КЗДО № 92 ДМР Тетяна Макеєва. «Побаченим задоволена, чекаємо на відповідні акти від ДСНС. Зазначу - розуміючи безпекову ситуацію - це будуть групи короткотривалого перебування до 4-х годин. Одна група - до 15 дітей. У цьому садку готово 6 груп, тобто сюди до 90 дітей зможуть війти», - уточнила чергова по місту Олена Яковенко.
До того ж перевірили садочок на базі закладу загальної та середньої освіти - КЗО «НВК № 103» ДМР. «В укритті є вода технічна, питна. Є місця для сидіння, іграшки тощо. Тут проводяться ігри, навчальний процес, щоб не припиняти розвивати наших дошкільнят», - сказав директор КЗО «НВК № 103» ДМР Анатолій Чорний. 
«Подивилася, як налаштований процес. Задоволена тим, що побачила, адже тут вже навчається малеча. Зазначу, на даний час такі групи працюють у 8 гімназіях з дошкільними підрозділами», - уточнила заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Олена Яковенко. 

Крім того, педагоги одного з дошкільних закладів у Дніпрі проходили спеціальні курси з надання домедичної допомоги. Тетяна Семошкіна, одна з виховательок, має десятирічний досвід роботи в цьому садочку.«Дуже корисні знання, я дізналась що таке критична/ не критична кровотеча, навчилась накладати правильно турнікети. Було цікаво, пояснювали дуже добре. Для мене важливо, що я зможу вже зі знанням підійти до надання домедичної допомоги, якщо буде потрібно», - підсумувала Тетяна Семошкіна.

photo_5287651065967267094_y

photo_5287651065967267109_y

photo_5287651065967267104_y