Черговий по місту: Едуард Підлубний перевірив поточні ремонти у терцентрах та готовність до блекауту

photo_2022-12-28_16-20-55

У Дніпрі за дорученням міського голови Дніпра Бориса Філатова запрацював так званий інститут чергового по місту. Щодня профільні заступники та директори департаментів та комунальних підприємств інформують мешканців щодо різних галузей життєдіяльності обласного центру. Так 28 грудня заступник міського голови Дніпра Едуард Підлубний перевірив готовність до блекауту Пунктів незламності, що розташовані на базах закладів соцзахисту. У місті таких відкрили шість та додатково ще створили три пункти обігріву, в яких можна зігрітись та випити гарячих напоїв, повідомляє Gorsovet.

Крім того, наразі за завданням міського голови Бориса Філатова проводяться ремонтні роботи у відділеннях міських терцентрів. 

photo_2022-12-28_16-20-37

У перші місяці війни територіальні центри було задіяно для надання прихистку ВПО. Ми розміщували людей похилого віку, самотніх, матусь з маленькими дітьми. За час війни комунальні заклади та установи департаменту соціальної політики могли одночасно надавати тимчасовий прихисток 330 ВПО», - сказав заступник міського голови Дніпра Едуард Підлубний.

photo_2022-12-28_16-20-42

 Тож, коли наплив переселенців спав, виникла необхідність проведення ремонту у приміщеннях. Наразі за кошти міського бюджету проходять поточні ремонти у 5 відділеннях Терцентру. 

У відділенні денного перебування дітей з інвалідністю ремонт закінчився і в інших 4-х ще тривають поточні ремонтні роботи, по закінченню ремонтів і надалі будуть тимчасово проживати ВПО», - повідомив заступник міського голови Дніпра.

В приміщеннях міняють систему освітлення, плитку, вікна, двері, загалом усе буде новим. Пізніше планується виконати роботи з енергозбереження, повідомив Едуард Підлубний.

Але через відключення світла можуть виникати  перебої з тепло та водопостачанням, тож  ми заплануємо тут індивідуальний теплопункт, є така можливість, і ми бачимо у цьому необхідність». 

Наразі всі підопічні Терцентру забезпеченні продуктами харчування, водою, свічками, ліхтариками на випадок довгострокового відключення світла та води. В Терцентрі для соцробітників є алгоритм дій на такий випадок. Всі соціальні робітники тримають зв'язок зі своїми підопічними в телефонному режимі, а на випадок відсутності зв'язку - навідуються до них особисто.

photo_2022-12-28_16-20-48

Ні на один день ні Територіальний центр, ні Управління соціального захисту не переставали працювати, щоб допомагати людям, постійно підтримувати їх. Важливо, щоб вони розуміли, що ми усі разом наближаємо нашу перемогу», - резюмував Едуард Підлубний.

photo_2022-12-28_16-20-27

Раніше ми писали, За добу на світ з'явилися 22 дніпрянина.

У Харківській області підірвалися чоловік із 7-річним хлопчиком