Черговий по місту: представник міської влади відвідав Пункт незламності, перевірив будинки ОСББ, де виконано ремонт та встановлено генератор 

IMG_20230119_173211

У Дніпрі міська влада продовжує допомагати будинкам ОСББ/ЖБК виконувати аварійні види ремонтів за програмою співфінансування, оплачуючи більшу часту робіт: 25% йде від співвласників та 75% – з міського бюджету. 

Сьогодні, 19 січня, за завданням міського голови Бориса Філатова, начальник відділу організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення міської ради Владислав Макарець, який цього дня є черговим по місту, відвідав будинок ОСББ «Ефективні системи управління» за адресою: вул. Миколи Міхновського, 5. Там закінчили аварійний ремонт сантехніки.  

IMG_20230119_173154IMG_20230119_173102IMG_20230119_173118IMG_20230119_173137IMG_20230119_173226

«Це один із будинків ОСББ/ЖБК, де торік за програмою співфінансування відремонтували систему опалення, зробили теплоізоляцію труб у підвалі. Попри те, що будинок далеко від котельні, тепер сюди добре надходить теплоносій», — прокоментував Владислав Макарець. 

Під час інспекційного об’їзду черговий по місту відвідав будинок ОСББ «Дмитра Яворницького-46, 46-А», де міська влада встановила генератор на умовах співфінансування для безперебійної роботи індивідуальної котельні та насосної станції.

 

«Аби запобігти критичній небезпеці, пов’язаній

з відключенням електроенергії, продовжуємо допомагати ОСББ/ЖБК закуповувати генератори. Йдеться про ті будинки, які мають індивідуальні котельні (дахові, підвальні) чи насосні станції, які забезпечують автономну циркуляцію теплоносія або води безпосередньо у домі. Це один із таких будинків, де є і насосна станція і власна котельня. Тут теж встановили генератор, щоб за відсутності електропостачання, блекауту не сталося аварійної ситуації, зокрема розмерзання системи опалення. Якщо тут немає світла, немає також ані тепла, ані води. Тож, коли відключають світло, генератор автоматично підключається», — зазначив Владислав Макарець.

Також цього дня черговий по місту відвідав і Пункт незламності, організований у позашкільному закладі «Міська станція юних техніків» за адресою: просп. Поля, 37. Серед іншого тут є укриття, дитяча кімната, кімната для немовлят із мамами, генератор, інтернет, аптечка, запаси води тощо. 

«Пункт розрахований на 50 осіб, однак під час блекауту тут було і по 100. У пункті достатня кількість розеток, є вайфай, панелі для обігріву. Словом, цілком готовий і облаштований як годиться», — додав Владислав Макарець. 

Нагадаємо, за дорученням міського голови Бориса Філатова у Дніпрі запрацював так званий інститут чергового по місту. Щодня профільні заступники та директори департаментів і комунальних підприємств інформують мешканців щодо різних галузей життєдіяльності обласного центру.