Чергування містом: перевірка бетонного укриття компанії «Нова пошта» та мобільного укриття комунальної власності у Дніпрі

o_1i2bn4ome1n531i151lj91itgk6n91

Бетонне укриття по вул. Незалежності, 2 у Дніпрі. Конструкцію встановила компанія «Нова пошта» біля одного з відділень. На звернення мешканців у рамах інспекційного об’їзду черговий по місту Дмитро Редька поспілкувався з представником «Нової пошти» стосовно доступності їхнього укриття для жителів під час небезпеки.

«Воно може умістити 15 людей. На сьогодні по місту встановлено 52 бетонні укриття «Нова пошта». Такі бетонні модульні схованки призначені для захисту мешканців міста, співробітників, клієнтів від вибухової хвилі, уламків та можливої хімічної атаки. В укритті є вентиляція, світло та два входи», — прокоментувала Зінаїда Марченко, менеджерка з розвитку компанії «Нова пошта».

Зі свого боку заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міськради Дмитро Редька прокоментував: «Зазначу, дані бетонні конструкції не є комунальними, але встановлюються відповідно до ДБН. За словами представника компанії, у день обстрілу 3 липня вандали зачинили викруткою один з входів. Тому люди не могли відчинити одні двері». Відтепер представники «Нової пошти» стежитимуть за укриттями ще більше.

«Укриття постраждало від вандалів. Вирізали повністю світло та того ж дня заблокували двері. Тому нині наша компанія стежить уважніше за конструкціями. На кожних дверях укриття буде вказівник, що є два входи й воно завжди відчинене», — додала Зінаїда Марченко.

Авжеж, черговий по місту перевірив й комунальне бетонне укриття, розташоване по бульвару Зоряному, 1-А. «Такі укриття розташовані у місцях громадського скупчення: на зупинках, біля парків, скверів, торговельних центрів тощо. Вже установлено по місту таких конструкцій – 169. Тут завжди відчинені двері. Є таблички з нагадуванням, що відчиняти їх треба упевнено. Є місця для сидіння, світло, два входи. Ба більше, тут є біотуалет. До того ж комунальні служби тут прибирають. Побаченим — задоволений», — підсумував Дмитро Редька.