Чергування містом. Перевірка ремонту аварійних ліфтів та укладання м’якої покрівлі в будинках ОСББ у Дніпрі

o_1hv1unvdb19l4dp2jnq1fo916lha

ОСББ по вул. Велика Діївська, 46 у Дніпрі. Тут нещодавно завершився  ремонт ліфтового обладнання.

«Дуже потребували цих ремонтів, адже старі ліфти були геть аварійними. Не оновлювали обладнання ледь не 40 років. Поспілкувавшись із мешканцями, вирішили за допомогою Програми співфінансування це зробити. Замінили 9 кабін ліфтів, 4 лебідки та 3 станції керування. Роботи тривали 3 тижні», — розповів голова правління ОСББ «ВЕЛИКА ДІЇВСЬКА-46» Тимофій Редько.

Для такого виду робіт за Програмою співфінансування мешканці сплачують всього 10 % загальної вартості, 90 % — міський бюджет.

«Тут проведені роботи якісно, мешканці задоволені, нарікань немає. Станом на 29 травня за Програмою співфінансування виконано 64 заявки з ремонту. Це 14 покрівель, 20 сантехнічних систем, 21 електромережа та 9 оновлень ліфтового обладнання (3 поточні ремонти та 6 капітальних). У роботі нині 140 заявок», — прокоментував Святослав Ткаченко, директор департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міськради. Сьогодні, 29 травня, він чергує містом.

Із вже заміненою м’якою покрівлею мешканці багатоповерхівки по вул. Мандриківській, 134. «Цьому багатоквартирному будинку всього 12 років, однак виникла аварійна ситуація з покрівлею. Торік уже протікало, заливало до 9 поверху. Тоді вирішили взяти участь у Програмі співфінансування по поточному ремонту покрівлі. Однак тоді коштів на виконання робіт повністю не вистачило. Не зупинилися, подалися й на 2024-й», — уточнив голова правління ОСББ «МАНДРИКІВСЬКА-134» Анатолій Орловський.

«Тут мешканці будинку зібрали 25 % від вартості робіт, а 75 % допоміг оплатити міський бюджет. Роботи виконані якісно. Згідно із договором, укладеним між підрядником та департаментом, гарантія на цю м’яку покрівлю – 3 роки.

ОСББ та ЖБК подаються уже на програму співфінансування на 2025 рік. Маємо 17 заявок. Нагадую, вони приймаються до 30 вересня цього року», — підсумував черговий по місту Святослав Ткаченко.