Чи безпечні для дітей атракціони в парках Дніпра

maxresdefault - 2024-05-26T163711.633

Журналісти "Дніпра Оперативного" разом із департаментом парків та рекреації ДМР провели інспекцію деяких атракціонів, аби переконатися в їх безпеці та відповідності технічним стандартам. 

Володимр Чорний, директор департаментів парків та рекриації Дніпровської міської ради, каже, що перед канікулами треба перевірити стан атракціонів, щоб безпечно зустріти дітей та їх батьків для відпочинку.

Максим Лущан, заступник директора ПП Август, власник і користувач атракціонів в парку Шевченка, зазначає, що всі атракціон абсолютно безпечні кожного року проходимо технічний огляд. Раз на два три роки проходять експертну оцінку, а також проходять перевірку з пожежної безпеки заземлення різними фахівцями різних організацій. Все це заноситься до паспорту.

Представники департаменту ретельно оглянули атракціони, перевірили їхню цілісність, механізми та системи безпеки. Також було перевірено документацію, що підтверджує проведення регулярних технічних оглядів та ремонтів.

Як результат, не було виявлено жодних серйозних порушень, які могли б становити загрозу для безпеки відвідувачів. 

Департамент парків та рекреації ДМР запевнив, що буде й надалі вживати всіх заходів аби гарантувати безпечну експлуатацію атракціонів у місті.